Hedefler ve Amaçlar

Projeler 1Ankara’ya hizmet etme gayesiyle yola çıkan ve çalışmalarını sürdüren BELKA AŞ, geleceğin ihtiyaçlarını görebilen vizyoner bakış açısı ve gelişmeye açık yapısıyla yeni hedeflerini belirliyor.

Bu hedefler arasında öncelik, ülkemizin Başkentine yakışacak projelerle halkın huzurunu, sağlığını ve gelecek nesillere daha iyi bir şehir bırakma idealini gerçekleştirmektir.

BELKA AŞ, bugüne kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne araç, iş makinesi ve insan gücü temini yaparak şehrin tüm bakım, onarım ve hizmet süreçlerinde önemli bir güç kaynağı olmuştur; bundan sonrası için ise şirket, enerji ve özellikle sürdürülebilir enerji konusunda ülkenin önde gelen, söz sahibi kuruluşlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Başkentin enerji konularının çözümünde ses getirecek projelere imza atmak gayesiyle harekete geçen BELKA AŞ’nin bir başka hedefi de teknolojik yenilikleri belediyemizin her noktasında halkın faydasına kullandırabilmektir. Bu düşünceyle BELKA AŞ, teknoloji alanında akademik çalışmalar yapan ve farklı sektörlerde teknoloji konusunda karar merci konumunda olan pek çok profesyonel isimle görüşmelerini sürdürmektedir.

Comments are closed.

Close Search Window